Torba STOKKE

Outlet

Towar nie posiada żadnych oznak użytkowania i jest w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie może być lekko uszkodzone.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks | Brązowy
441,61 zł (zniżka 55 %) 199,84 zł

Stokke Changing Bag Brown

Dokonce i na cestách chcete všechno, co byste měli mít pro ty nejmenší, takže kamkoli jdete, vezměte si s sebou tašku na plenky od Stokke®. Taška s velkým počtem úložných prostorů můžete do ní pohodlně ukládat všechny praktické věci, které potřebujete pro dítěte. Tašku můžete nosit přes rameno nebo ji připevnit ku kočárku. Tato taška Stokke® v hnědé barve splňuje všechna vaše přání a požadavky. Další informace: Vhodný pro všechny kočárky ze kolekce Stokke®. Taška je pratelná při 40 ° C

Właściwości

Wada Towar powystawowy
Ajax loader