Concord wanderer mobility set 2013 blue

Outlet

Wylotowe - nowy, nieużywany, nieotwarty i nieuszkodzony towar w oryginalnym opakowaniu. Towar może pochodzić z poprzedniej kolekcji.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks | Niebieski
4 016,13 zł (zniżka 50 %) 2 020,97 zł

Concord wanderer mobility set 2013 blue

Wędrowiec sportowy w wózkach w punktach:

  • Sportowy wersja wózek Wanderer jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy solidnej aluminiowej ramie wygląda jak rowery projekt górskich, co podkreśla sportowy styl wózek wytrzymałe koła z twardych opon, które mają rdzeń z pianki solidne, są bardzo praktyczne mistrza koła trudnym terenie jak kółkach dmuchane, ale nigdy nepíchnete tylne koła mają specjalną amortyzację elastomeru, który łagodzi wstrząsy w tej dziedzinie i przyczynić się do wygodnej jazdy nadbudowa jest przestronne i wygodne – wystarczy włączyć go i przeciwnie do kierunku podróży regulowanym oparciem i nóg oparcie można złożyć jednym ruchem prawie leżącej – Twoje dziecko będzie mieć maksymalny komfort nawet podczas bezpieczeństwo sen jest zapewniona dzięki pasów 5-punktowych Ponadto wózek jest wyposażony poręczy przed dużym dzieckiem może być przelana w lecie w połączeniu z maską, która jest częścią – i doskonałą ochronę przed słońcem Górna część materiału osłony może być składana w zintegrowanym siatki w obsłudze i koła są małe odblaskowych widoczności w ciemności

Deep body Scout w punktach:

  • rozkładanie łóżka na bardzo małe wymiary prosty kompozycji w małej i niewielkich rozmiarów przez centralną wspólnego idealny dla podróży dużym na tyle stabilny, a jednocześnie elastyczny kaptur neopren stałe dno i ściany nośne pasek można umieszczać na podwoziu, które koliv Concord

Siedzenie samochodowe Air.Safe w punktach:

  • bardzo lekki (2,9 kg), pasy bezpieczeństwa 3-punktowe zupełnie nowa regulacja struktury bezpieczeństwa centralna regulacja pasa pochylania fotelika poza zasięgiem dziecka – dla większego komfortu podczas składania przycisk wielofunkcyjny ułatwia siedzeń samochodowych transfer, pozycjonowanie uchwytów i odłączania od wózka łatwej regulacji wysokości zagłówka podczas gdy pasy są regulowane automatycznie miękko wyściełanym okładkach część noworodków podwójnym cylindrem o innej konstrukcji, można korzystać w zależności od nastroju dziecka. Obejmuje ona baldachim do opalania z filtrem UV 50+, który odpycha wodę i jest zmywalna możliwość połączenia z podwoziem bazowej IsoFixovou do wdrożenia bez użycia adapterów

Właściwości

Ajax loader