Leżaczek INGENUITY

Towar nie posiada żadnych oznak użytkowania i jest w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie może być lekko uszkodzone.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
919,19 zł (zniżka 42 %) 530,65 zł

Houpačka velká INGENUITY Smart Rowan 2v1 2017

O produktu

  • Kompaktní design zabírá o 30% méně místa než houpačky plné velikosti
  • Dvě polohy sklopení a nadměrné sedadlo s měkkými potahy na popruh a odnímatelnou opěrkou pro kojence a opěrkou hlavy pro pohodlí
  • Connectome pro přizpůsobitelnou hudbu, obrázky a videa
  • Elektronický mobilní telefon Light Beams obsahuje 3 plyšové hračky a odráží a promítá světelnou show
  • AC adaptér šetří peníze na bateriích

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader