Leżaczek 4MOMS

Outlet

Towar używany z tego powodu mogą być widoczne niewielkie ślady użytkowania. Towar w pełni funkcjonalny.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 2 szt

Uniseks |
403,06 zł (zniżka 60 %) 161,13 zł

Lehátko bounceRoo Plusch Silver

Moderní lehátko, které si zamiluje každé miminko.

Lehké, kompaktní lehátko umožní snadné přenášení doma i mimo něj. Lehátko má 3 jedinečné vibrační režimy:

1. včela, 2. vlny 3. bití srdce

Na uspokojení a zklidnění dítěte si můžete zvolit intenzitu pohybu ze tří dostupných možností. Lehátko má závěsné měkké hračky – na jedné straně černobílé, na druhé straně barevné, které stimuluje zrak novorozenců. Potah lehátka lze jednoduše vyjmout a vyprat. Lehátko je na baterie.

Lehátko je používané, ale v dobrém stavu, bez známek opotřebení.

Właściwości

Wada Używany
Ajax loader