Pieluszki jednorazowe Pampers

Outlet

Towar nie posiada żadnych oznak użytkowania i jest w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie może być lekko uszkodzone.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
161,13 zł (zniżka 32 %) 109,52 zł

PAMPERS Active Baby 3 (6–10 kg) 152 ks MEGA PACK – jednorázové pleny

  • 1 Pampers = 1 noc v suchu
  • Jediná plenka s další absorpční vrstvou „sleep“.
  • Věděli jste, že se vaše děťátko při spánku pohybuje až dvakrát více než dospělí lidé? Jeho noc je plná aktivit. To může vést k protečení plenky, nebo k tomu, že jeho klidný spánek bude rušit mokrá objemná plenka. Proto mají plenky Pampers jedinečnou další absorpční vrstvu „sleep“, která pomáhá rychle absorbovat tekutinu. Bez ohledu na to, jak se děťátka pohybují nebo v jaké poloze spí, tak budou díky plenkám Pampers v suchu po celou noc.
  • Nyní ve vylepšeném balení.
  • Složení
  • Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
  • /2108116/

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader