Thermo Skip Hop

Outlet

Nowy, nieużywany towar w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może posiadać lekki defekt (lekko naderwane, wgnieciony róg). Towar nie jest używany i zawiera instrukcję obsługi.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks | Szary
56,94 zł (zniżka 29 %) 40,16 zł

SKIP HOP Termoobal na dvě láhve grey melange

  • Pokud se chystáte na delší cestu, je izolovaná termo-taška ideální volbou. Uchová pití či jídlo chladné či teplé až po dobu 4 hodin. Pojme dvě velké kojenecké láhve. Izolovaná omyvatelná podšívka udrží láhve teplé nebo studené. Oboustranný zip umožňuje dvojí přístup, pro jednu či druhou láhev. Obsahuje chladící sáček s nemrznoucím gelem. Pásek pro snadné upevnění na kočárek. Nastavitelný pásek. Vnitřní úložná síťovaná kapsa.
  • **Obsahuje 0 % BPA, bez ftalátů. **
  • Rozměry:
  • 23 cm x 17 cm x 9 cm

/2108097/

Właściwości

Wada Uszkodzone opakowanie zewnętrzne Rozszerzone
Zamknięcie Zamek błyskawiczny
Sezon Całoroczne
Ajax loader