Podnóżek dla dziecka niski Teutonia

Outlet

Nowy, nieużywany towar w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może posiadać lekki defekt (lekko naderwane, wgnieciony róg). Towar nie jest używany i zawiera instrukcję obsługi.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
79,03 zł (zniżka 20 %) 62,90 zł

TEUTONIA Pick Up stupátko kola nafukovací 2015

  • Skejtík Teutonia Pick up můžete rychle a snadno připevnit na kočárek – proto slouží jako ideální volba pro starší sourozence.
  • Když se nepoužívá, můžete jednoduše skejt odmontovat
  • Skejtík Teutonia Pick up je vhodný pro všechny modely Teutonia Beyo, Mistral S, Mistral P a Elegance
  • Podrobnosti o produktu:
    • nosnost do 25 kg
    • Rychlá montáž
    • Skládací, když se nepoužívá

/2002633/

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader