Laktator ręczny Philips AVENT

Towar nie posiada żadnych oznak użytkowania i jest w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie może być lekko uszkodzone.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Dla dziewczynki |
177,26 zł (zniżka 20 %) 141,77 zł

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural s VIA systémem

  • Manuální odsávačka mateřského mléka s masážní vložkou
  • Seďte pohodlně bez předklánění díky měkké masážní vložce, která jemně stimuluje tok mléka. Manuální odsávačka mateřského mléka Avent má jen několik dílů, takže se snadno sestavuje, používá i čistí. Díky její lehké a kompaktní konstrukci je odsávání na cestách jednoduché.
  • Snadné použití na cestách
  • Odsávačka s měkkou masážní vložkou
  • Obsahuje 3 úložné pohárky
  • Dudlík s jemným novorozeneckým průtokem

/2002211/

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader