Wózek sportowy Mamas&Papas

Outlet

Wylotowe - nowy, nieużywany, nieotwarty i nieuszkodzony towar w oryginalnym opakowaniu. Towar może pochodzić z poprzedniej kolekcji.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 0 szt

Uniseks | Żółty
2 564,52 zł (zniżka 59 %) 1 044,19 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

CHILD MAMAS PAPAS ARMADILLO XT – OCHER

  • Nawet od urodzenia do 15 kg. Zaletą jest duży dach z ochroną UPF 50 i siatkami wentylacyjnymi z boku, oparcie jest regulowane do podłogi. Opatentowana technologia umożliwiająca szybkie i łatwe składanie podwozia jedną ręką. Złożony samodzielnie. Przestronne siedzisko odpowiednie dla dzieci poniżej 4 roku życia. W przeciwieństwie do wózka Pancernik, w zestawie znajduje się uchwyt o regulowanej wysokości i większe kółka. Duży koszyk o udźwigu do 3kg. Ustawienie podnóżka. Pasek do zawieszenia zabawki.
  • Waga: 9 kg

Wymiary wózka: wysokość 103 cm, szerokość 57 cm, długość 100 cm

  • Rozmiar złożonego wózka: wysokość 70 cm, szerokość 57 cm, długość 37 cm

Wymiary fotela sportowego: długość 100 cm, szerokość 30 cm.

Właściwości

Sezon Całoroczne
Ajax loader