Fotelik samochodowy 9-18kg CAM

Outlet

Towar nie posiada żadnych oznak użytkowania i jest w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie może być lekko uszkodzone.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
911,29 zł (zniżka 51 %) 445,97 zł

CAM Autosedačka Viaggio Sicuro Isofix (9–18 kg) – hnědá

  • skupina I (9 – 18 kg)
  • vhodné pro děti od cca 9 měsíců do 4 let
  • Autosedačka CAM Viaggiosicuro ISOFIX je autosedačka nové generace s univerzálním systémem Isofix, navržená společností CAM poskytující naprosté bezpečí, maximální komfort a účelnost. Viaggiosicuro Isofix může být použita také v automobilech, které nedisponují systémem Isofix, jejím zajištěním obvyklými tří bodovými bezpečnostními pásy, které jsou k dispozici v automobilu

Technické údaje:

  • Nosnost: 18 kg
  • Váha: 10,4 kg
  • Výška autosedačky: 64 cm
  • Šířka autosedačky: 44 cm
  • Délka ( hloubka ) autosedačky: 53 cm

!! Na jedné straně prasklý platový kryt u isofixu – nemá vliv na bezpečnost !!

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader