Wózek Hauck

Outlet

Towar używany, ale cały czas w bardzo dobrym stanie i nadal w pełni funkcjonalny. Może być lekko uszkodzony, ale cały czas sprawny. Są to produkty, które były wystawione na sprzedaż i pochodzą ze zwrotów konsumenckich, np. były kupione, rozpakowane a następnie odesłane przez klientów. Ślady użytkowania są minimalne i nie maja wpływu na wygląd i funkcjonalność produktu.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
1 596,77 zł (zniżka 24 %) 1 208,06 zł

Hauck Duett Spacerówka 2

Wykorzystanie dla jednego dziecka

po prostu zdejmujemy dolne siedzenie i wyjmujemy je, wyjmując wózek dla jednego dziecka. Wózek może być używany od urodzenia przez przestronne, głębokie łóżko do 8 miesiąca życia. W tej chwili mimčo rośnie z łóżka, po prostu odbudować łóżko w siedzibie sportu i wózek można użyć do 15kg wagi dziecka.

Użyj dla rodzeństwa

górna krawędź znajduje się wózek głęboki łóżko, które wykorzystuje noworodek rodzeństwo korzysta siedzenia sportowe, który jest umieszczony w dolnej części wózka. Fotel sportowy jest wystarczająco przestronny, aby można go było wyposażyć w funkcje bezpieczeństwa, zapewniające komfort użytkowania. Moment noworodka wyrasta z głębokiego łóżka, po prostu odbudować łóżka do drugiego fotela sportowego. Z tym wózkiem nie ma obaw, że rodzice planują dwoje dzieci z niską różnicą wieku.

Hauck Duett 2 w punktach:

wózek jest odpowiedni dla jednego dziecka od urodzenia, a drugi od 6 miesięcy quad stałe koła nadmuchiwane mniejszy przedni obrót o 360 ° zamykany, wyposażony w większej tylnej środkowej hamulca nożnego funkcja hamulca nożnego na obu tylnych kołach super lekka, ale jednocześnie solidna konstrukcja wózka wykonana jest ze stopu aluminium Fotel sportowy można łatwo przymocować do konstrukcji wózka nawet w przeciwnym kierunku Ciało sportowy wózek ma trzy możliwe położenia w pozycji leżącej, 180 °, 156 °, umieszczony osadzony 121,5 ° 5-punktowy zacisk bezpieczeństwa z wyściełanymi oparciami ustawienie podnóżka przedni uchwyt można zdejmować za pomocą pokrowca ochronnego rączka wózka jest regulowana w trzech pozycjach (97–103 cm), wykonanych z miękkiej gumowej gumy Głębokość kadłuba: 80 cm x 30 cm wózek jest wyposażony w przestronny kosz na drobiazgi, które znajduje się pod oryginalnym i -kočárkem mufą i peleryna wózek jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 15 kg materiał wierzchni: 100% poliester; Wypełnienie: 100% muchy poliestrowe płaszcz i płaszcz można prać zgodnie z instrukcjami na etykiecie w cenie płaszcza przeciwdeszczowego, wzmacniacza i dodatkowego siedzenia

Hauck Duett 2 Stroller – Niższe miejsce w punktach:

5-punktowy zacisk bezpieczeństwa z wyściełanymi oparciami wystarczająco przestronny oferuje oparcie w dwóch pozycjach, z zamkami po prostu wyjmowane usuwając ją otrzymamy wózek dla jednego dziecka płaszcz i płaszcz można prać zgodnie z instrukcjami na etykiecie

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania Używany
Ajax loader