Część zapasowa PETITE & MARS

Outlet

Nowa, nieużywana i nienoszona odzież, która może być wadliwa np. poprzez niejednolity kolor, wiszące nitki czy brakujący guzik. Może brakować metek, lub mogą być niewłaściwie przyszyte. Może brakować oryginalnego opakowania.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks | Szary
43,23 zł (zniżka 29 %) 30,48 zł

PETITE&MARS Patro přídavné do cestovní postýlky Koot šedé

Přídavné patro – závěsné lůžko do cestovní postýlky KOOT o rozměrech 60 × 120 cm využijete pro novorozence do 4 měsíců. Umožňuje zvýšit polohu spaní do poloviny výšky postýlky. Ve chvíli, kdy by dítě mohlo samo vylézt nebo se přitáhnout za okraj a přepadnout, přestaňte patro používat.

• trubicová konstrukce, látková závěsná část opatřená háčky

Rozměry patra: 120 cm x 60 cm Hmotnost: 1,2 kg Nosnost: 8 kg

Właściwości

Wada Rozszerzone Dziurka
Ajax loader