Poduszeczka Babymoov

Nowy, nieużywany towar w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może posiadać lekki defekt (lekko naderwane, wgnieciony róg). Towar nie jest używany i zawiera instrukcję obsługi.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks | Szary
175,81 zł (zniżka 29 %) 124,03 zł

BABYMOOV Multifunkční polštář Mum&B Dotwork

  • Víceúčelový multifunkční polštář lze použít pro pohodlí jak nastávající maminky, tak i v prvních měsících děťátka.
  • Ergonomický tvar.

Plněný mikrokuličkami Kompaktní, snadno přenosný v igelitové tašce s poutkem. Možno dokoupit náhradní potah. Technické parametry:

  • Rozměr: 60cm x 30cm x 12cm

Materiál potahu: 95% bavlna + 5% elastan Možno dokoupit náhradní potah Potah lze sundat a prát (pro zachování barev se doporučuje praní na max. 40°C)

/2002774/

Właściwości

Wada Rozszerzone Uszkodzone opakowanie zewnętrzne
Wzorzec Z nadrukiem
Sezon Całoroczne
Ajax loader