Rowerek do odpychania

Outlet

Wylotowe - nowy, nieużywany, nieotwarty i nieuszkodzony towar w oryginalnym opakowaniu. Towar może pochodzić z poprzedniej kolekcji.

Nowe (drobne wady) - Nowy, nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może być nieznacznie uszkodzone. Produkt jest nowy, ewentualnie z drobnymi wadami. Dołączona instrukcja obsługi.

Nowe - nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu). Może być ze starszej kolekcji.

Jak nowe – produkt, który nie nosi znamion używania i jest w idealnym stanie. Bez oryginalnego opakowania lub w uszkodzonym opakowaniu.

Jak nowe / kilka wad – Nowa, nieużywana odzież, która może posiadać wady np. wiszące nitki, brak guzika lub złe barwienie. Może brakować metki lub została źle naszyta. Nie musi być w oryginalnym opakowaniu. Do tej kategorii należą także produkty ze starszych kolekcji.

Używane, w świetnym stanie – Produktu już używano. Może być lekko zużyty, ale w pełni działający. Jest to np. produkt, który był wystawiony w sklepie lub kupiony, a po rozpakowaniu oddany przez klienta do sklepu. Wady są jednak minimalne i nie mają wpływu na wygląd ani działanie produktu.

W dobrym stanie – Na odzieży mogą być małe oznaki noszenia. Może to być niejednolity kolor, brakujące guziki lub małe rozdarcia spowodowane używaniem.

Używane, w dobrym stanie – Produkt był używany. Może mieć drobne oznaki użytkowania, ale działa zgodnie z przeznaczeniem.

Używane, w przeciętnym stanie – produkt, który jest zauważalnie używany, ale nadal działa.

W magazynie 1 szt

Uniseks |
285,48 zł (zniżka 20 %) 228,87 zł

KIDS CONCEPT Odrážedlo dřevěné Neo

  • Dřevěné odrážedlo v krásném designu zajistí dítěti zábavu a zároveň pomáhá rozvíjet jeho motorické dovednosti i smysl pro rovnováhu. Sedlo je výškově nastavitelné.
  • Odrážedlo je vhodné do interiéru i pro ježdění na pevném povrchu venku.
  • Odrážedlo je součástí kolekce hraček Kids Concept Neo, inspirovaných dobou kamennou.
  • Rozměry: 86 × 33 × 56 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let

Właściwości

Wada Uszkodzona górna część opakowania
Ajax loader